Підприємство -> Інформація для акціонерів -> Повідомлення - повідомлення про виникнення особливої інформації 19.04.2013

УкраїнськийРусскийEnglish
 Підприємство -> Інформація для акціонерів -> Повідомлення
повідомлення про виникнення особливої інформації 19.04.2013

ПОВІДОМЛЕННЯ

про зміну складу Наглядової ради Публічного акціонерного товариства «Київська поліграфічна фабрика «Зоря»

код ЄДРПОУ: 02470684

місцезнаходження: 04074, м. Київ, вул. Лугова, 1-а.

Дата розміщення 19.04.2013

Дата здійснення дії 15.04.2013

Згідно рішення Наглядової ради (протокол №3 від 15.04.2013 року) на посаду Голови Наглядової ради призначено Тонкого Олександра Володимировича (паспорт СН 245643 27.08.1996 Дарницьким РУ ГУ МВС України в м.Києвi), часткою у статутному капіталі не володіє. Судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Покарання у виглядi позбавлення права займати певнi посади у сферi iнвестицiйної, банкiвської, страхової та iнших видiв фiнансової дiяльностi не вiдбувалися; строк призначення 3 роки. Інші посади: ПАТ "Київський вітамінний завод", консультант з фінансових питань.

В зв’язку з закінченням строку повноважень складу Наглядової ради, відповідно до Статуту Товариства та «Положення про Наглядову раду» Товариства, згідно рішення Загальних зборів ПАТ «Київська поліграфічна фабрика Зоря» (Протокол №27 від 10.04.2013) звільнено: 1) члена наглядової ради Бонюка Олексія Петровича, (паспорт СН 854409 14.07.1998 Залiзничним РУГУ МВС України в м. Києвi), часткою у статутному капіталі не володіє. Судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Покарання у виглядi позбавлення права займати певнi посади у сферi iнвестицiйної, банкiвської, страхової та iнших видiв фiнансової дiяльностi не вiдбувалися; Перебував на посаді 3 роки. 2) Голову Наглядової ради Бородату Таїсію Миколаївну (паспорт АА 021812 06.07.1995 Барським РВ УМВС України у Вiнницькiй областi) часткою у статутному капіталі не володіє. Судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Покарання у виглядi позбавлення права займати певнi посади у сферi iнвестицiйної, банкiвської, страхової та iнших видiв фiнансової дiяльностi не вiдбувалися. Перебувала на посаді 3 роки. Призначено: 1) члена Наглядової ради Чорного Сергія Анатолійовича (згода на розкриття паспортних даних не надана) часткою у статутному капіталі не володіє. Судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Покарання у виглядi позбавлення права займати певнi посади у сферi iнвестицiйної, банкiвської, страхової та iнших видiв фiнансової дiяльностi не вiдбувалися; строк призначення 3 роки. Інші посади: ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України, Директор Івано-Франківської філії.

2) члена Наглядової ради юридичну особу компанію Компанія «ПЕСЦИНО ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД» («PESCINO HOLDINGS LIMITED»), якою призначено представника Денисюк Вікторію Володимирівну (згода на розкриття паспортних даних не надана) часткою у статутному капіталі не володіє. Судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Покарання у виглядi позбавлення права займати певнi посади у сферi iнвестицiйної, банкiвської, страхової та iнших видiв фiнансової дiяльностi не вiдбувалися; строк призначення 3 роки. Інші посади: ТОВ «Юридична колегія «Центр реалізації права», помічник юриста.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомленні та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:

Голова Правління Романюк Микола Васильович.

 
© 2005 ВАТ "Київська поліграфічна фабрика «Зоря». Developed by Deep Vision